Šiaip kurėjas norėjo sukurti demotyvaciją apie žymes, ir ne jo bėda, kad tu taip nusprendei, ką rašyt žymėse...
|
|
|
Anonimas
5449
Šiaip kurėjas norėjo sukurti demotyvaciją apie žymes, ir ne jo bėda, kad tu taip nusprendei, ką rašyt žymėse...
Anonimas
5449
NEZINO VAIKAI K ZYMESE RASYT REIK, O YRA DAR TOKIU KURIE MANO JOG DEMOTYVAVCIJA TURI BUTI JUOKINGA, GAILA KA LIETUVIAI NET TOKIU PAPRASTU DALYKU NESUGEBA SUVOKT
|