Ne megztinis čia išvis. Turbūt nematę tikro megztinio niekas.
Net Petruškevičiui - stiliovas „megstukas“ nepatinka
Anonimas
5236
mecha
5237
mociute numezge megztuka, o jus pavydit
Anonimas
5237
būtent tai ir turiu omeny. nerado prie ko prikibt? visiem su darbu sunku, ka gauni ta dirbi, tj db stumt pradės.. lygis čia
Anonimas
5237
Viespatie, kaip zema tyciotis del zmogaus rubu! Darzelinukai...
zvp
5237
#1 O kam dabar lengva gyvent.. Mus taip pat įžeidinėja dėl mūsų darbo ;)
Anonimas
5237
užaukit, jomajo. įžeidinėti žmogų dėl jo darbo.. žemas lygis. Aš prieš LANVA, bet prieš žmogų nieko neturiu. Rado dar prie ko prisikabint, krc. :D
|

