Paprasta statistika - 100% vyrų šiame paveikslėlyje iš pradžių nepastebi King Kong'o

2012.03.06 demotyvass
  • 157
32
Paprasta statistika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5038    
#25 pashol nx su savo debilisku zaidimu reklamom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5148    
#30 lygiai lygiai tas pats buvo ir man:D nieko tokio,viskas mum gerai,tiesiog grazius dalykus visu akys megsta:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
1.perskaičiau užrašą
2. Pažiūrėjau į paveiksleli
3. Pamačiau pana
4. Pagalvojau "wtf, kur tas nelemtas kingkongas???"
5. Dar kart pažiūrėjau į paveiksleli
6.Dar kart pažiūrėjau į paveiksleli
7. Pagaliau pamačiau kingkonga.
Aš mergina, normalios orientacijos, neesu flegma ir pakankamai pastabi. TAI KAS MAN NEGERAI????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
1.perskaičiau užrašą
2. Pažiūrėjau į paveiksleli
3. Pamačiau pana
4. Pagalvojau "wtf, kur ta nelemta godzila???"
5. Dar kart pažiūrėjau į paveiksleli
6.Dar kart pažiūrėjau į paveiksleli
7. Pagaliau pamačiau kinkonga.
Aš mergina, normalios orientacijos, neesu flegma ir pakankamai pastabi. TAI KAS MAN NEGERAI????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
Roses are red
Violets are blue
I came for the titties
And so did you
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
Kur cia nahuj ta gidzila...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
as tai cia matai du king kongus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
nesazininga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
nein matyti gorilas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
tai kad papai uz kinkonga didesni kur ten ir pamatysi :D
Rocknroll 5223    
stobal.Zinot as ja nupiesiu chebra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#18 Abejoju ar į veida žiūrėjai..
C11 5224    
Pirma į veidą pažiūrėjau, bet king-kong pamačiau tik perskaitęs :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
ok, grazu. kuo tolyn - tuo stuburas labiau kryps nuo per didelio svorio. kalbant apie estetika, ilgainiui liaukinio audinio mazes, uzims didele dali riebalinis, odos elastingumas taip pat sumazes. tad isvadas darykit patys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#10 as nesakau, kad netraukia. bet tiesiog tas papu ir krusimosi sureiksminimas ir iskelimas auksciau visko jau vimdo. geras ir reikalingas dalykas tas dulkinimasis, aisku, be jo isnyktumem kaip biologine rusis. bet tai tik vienas is daugybes geru dalyku gyvenime, tikrai ne svarbiausias.
Geras_Iksas 5224    
as tai moku skaityt pries ziurint i paveiksliuka, so.. nepatekau i statistika :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
yra tokiu kur sako kad meginos lietuvoje graziasios:D paprasciausiai tik uk hamburgeriniu mergikiu mate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
kokio kinkongo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
Kam tos kopecios ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
AS ir dabar nepamau kinkongu. Tik matau pora gorilu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
bestabdziu jei taves netraukia si mergina su savo buferiais, tai tikrai turi bedu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#8 kokios tos blogos zinios? kad esi mastantis galva, o ne galvute, ir tave valdo ne klynas? cia geros zinios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
O, kas čia blogo, jei pirma pastebėjau krūtis 100%? Vat jei vaikinai pastebėtų pirmiau King kongą - yra blogų žinių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
toks jausmas, kad tipo vyrams tik papai ir dulkinimasis galvoj. suaukit, vaikuciai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#1 pastebejo . as merga ir man is karto i akis kliuvo king kongas jei ka :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#3 sudino zinok jai aklas tai nueik pas akiu daktare kurmi tu
Spameris 5224    
Nes susiliejęs su aplinka, o boba pirmam plane.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
kokio king kongo? :D
demotyvass 5225    
#1 Reiks patikslinti statistiką :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
Jo nepastebejo ir moterys....
Grįžti į viršų