xD !
XXI a. Frazė mokyklose: - Turi parūkyt?
Anonimas
5552
Anonimas
5555
druskininkuose tik kas 20 vaikas neruko.
Anonimas
5555
jo jau ir pirmokai pesa
Anonimas
5555
atsigaukit, vaikai
Anonimas
5555
pritariu sudui :D
Anonimas
5555
Ooooo taip ir buvo :D kai tik su draugu ateidavom i sule nespedavom pasisvaikint ir nuskambedavo si fraze :D
Anonimas
5555
#8 tai jo
Anonimas
5555
na nežinau kokiose jūs mokyklose mokotės/mokėtės, bet aš savo mokykloj girdėdavau dažnai ne tik apie rūkymą bet ir kaip kas savaitgalį prigėręs, nulūžęs apsivėmęs... apie kitką ir nebepakalbėsi, įpač didesnėse klasėse įpač kai negeri ir nerūkaj..
Anonimas
5556
Niekad nesu sakęs, nes nerūkau. FAIL
Anonimas
5556
Turiu rukytos desros. nori?
Anonimas
5556
Survival
povilasq
5556
bet tai kai lievumaaa
Anonimas
5556
tas is kaires tai paciulpt nori
Anonimas
5556
Apgailetina padetis dabartine tu vaiku...
Nesa
5556
;D
|

