Nes Lietuvoje - kaimynai draugiški

2010.12.28 23:03 die2ux
  • 5
6
Nes Lietuvoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
cia bent jau matos automobilis ;D ne taip kaip klp ;D
gravel 5658    
www.youtube.com/watch?v=kt_r-jO3lKE&feature=player_embedded O norėtum kad būtų tokie draugiški?:)))
Nuotraukos nėra
experimentas 5658    
atsiprasau mintis kitoj pusei buvo :D * nenaudojamas automobilis :D sory :D
Nuotraukos nėra
experimentas 5658    
kas 3 kieme pamatysi jei kiemas yra nukastas, ir jei stovi bent vienas nenaudojamas telefonas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Spėju čia Šiauliuos ;D
shawtyyMANE 5658    
god :D
Grįžti į viršų