Ir šios dienos nelaimingasis yra...

2015.06.23 donatas1001
  • 44
3
fiat, teleloto, multipla




© facebook.com



Nuotraukos nėra
Anonimas 4014    
Nori tikek nori ne, viena Kaune maciau pries pusmeti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4015    
Jeigu gaučiau, tai dalimis išparduočiau, nes NĖRA LIETUVĖLĖJ TOKIŲ DEBILŲ KURIE TAI PIRKTŲ
Nuotraukos nėra
Anonimas 4018    
Px kad ir toki gautum is kart durtum ir fsio fanieros yra ir pasiemi kokia geresne masina nes cia su tuo triperiu vazinet tai nx..
Grįžti į viršų