xD ot prajuokino
Darbas vertas milijono - Nes tik Lietuvoje norint gauti tokį darbą reikia gyvenimo aprašymo
Anonimas
5763
Anonimas
5777
Geisha chujeisha--> Luztu:D
Anonimas
5841
#10 papiso mane 5 kartus, nemaciau kas, bet seip rekomenduoju pabandyt kitiems. nu pzdc :D
Anonimas
5849
#10 pabegt buvo sunku,bet rekomenduoju kitiems. :D
Anonimas
5851
as vaziavau per sita kompanija, siaip gera tik piso mane 5 metus ir net nemaciau kas, nes akis uzriso ir rankas suriso. Bet siaip patiko, susipazinau su kita kultura, pakeliavau, tik pabegt buvo sunku. Aciu jums, ir rekomenduoju kietiems.
Anonimas
5893
Darbas vertas milijono - 10 000
Anonimas
5933
Tai nereikia parsidavinet :D Gaila panu, kurios PACIOS to nori? Protinga mergina net neskaitytu :D :D
andriusg
5934
tokius galetu gaudyti ir bausti, si demotyvacija juokinga, bet kai naudojasi merginu kvailumu sitaip , tai darosi nebejuokinga
Anonimas
5935
Credal- Komentarą paskaityk :D
Credal
5935
Net lietuviškai nesugeba rašyti... kaip dar galima tokiom nesamonėm tikėti? Na, bet kaip matau, atsiranda tokių... :)
Anonimas
5935
:D cia fail :D cia jau visai debiliu iesko :D jei net saliu nuo miestu neskiria, tai nu i nx :D
Anonimas
5935
darbas vertas milijono ir parasyta 10'000 salia :D
svajus
5935
Gera firmele jauciu... Tokius modelius isveza be pasu ir dokumentu i uzsienio bordelius ir parduoda...
Anonimas
5935
Milanas, Tokio, LA, Paryžius bei Londonas, tai šalys :D
|

