Kas, jei staiga kiltų karas - o aš būčiau pavargęs

2010.04.07 dzokeris
  • 518
43
Kas, jei staiga kiltų karas







Nuotraukos nėra
mozis 5552    
Pasielgum dar nagliau ir duotum moteriai šautuvą į rankas, va ką tu darytum.
Aistukee 5717    
:D
manthukaz 5722    
baltika alus
RYBA 5726    
#38 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Uzskaitau #38 ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Moterys jus pacios pagalvokit kiek laiko dirbat ir kiek mes (vyrai),taigi retkarciais padirbeti ne pro sal :) ,o po truputi galima ir bulves susodint,niekas juk nevercia 12 valandu kasti,pvz kaip mums reikia :) darbas zmogu puosia!taigi moteris bus tik grazesne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Pati moteris kalta, jeigu saves negerbia tai ir kas zeme visa gyvenima kol vyras "ilsesis".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
paziurekit i vyrus ir suprasit kodel jinai mieliau su kastuvu draugauja :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Sitas ziaurus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#30 o kai moterys stovi ir dazniausiai pirstu rodo vyrui ka daryti tai sakysim kad jos kaip vergvaldes- isteka ir po sodelius tik vaiko vyra :D
Nuotraukos nėra
Zebra 5818    
#29 gryna tiesa, pacios norejo lygiu teisiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#29 palaikau :D nusijuokiau kai perskaiciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Išnaudojimas čia, o ne lygios teisės, vyrai tai nedirba. Skystablauzdžiai šunsnukiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
istojom i ES, moterys norejo igyt lygias teises kaip ir vyrai.. prasom!! :D
milda 5825    
#26 o tau čia panašu į nedidelį gėlių darželį? :D Nebent tau atrodo, kad bulvės tik dėl grožio auginamos.
Modestas 5827    
Tikrai vykes ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Tai jei jin sau geliu darzeli nori susikast :D as nekasciau nemegstu geliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
lol n x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Net i uzpakali nepaziuri aliuka geria sau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Boba kasa vyrai geria...
Nuotraukos nėra
mmartis33 5842    
oi cia geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
mldc lygios teises :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
tie csó prisizaide sautuvo nenulaikytu pirmoj vietoj nekalbant apie taikymasi :D
Nuotraukos nėra
apelsinas9119 5856    
feministe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Ot vyrai ;D
Kristea 5867    
Nice ;D
henroXicated 5872    
Nužudė. ;D
kasiakas 5879    
pizdec kai zvengiau :D
Veee 5888    
Moteris dirba, nes vyrai tipo gali buti bet kada pakviesti i kara :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
manau buvo kita mintis šitos foto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
su tuo karu tai gerai sugalvota xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Nejuokinga. ner punchline.
Nuotraukos nėra
Saulius 5919    
neblogai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Busted :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
manau tuos vaikelius kurie saudykles zaidzia pirmus istaskytu :D rankoj sautuvo nelaike, patys save suzeistu :D Na, gal tokiu budu priesai is juoko numirtu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
cs'o prisizaide visi snaiperiai butu..
Hanteris 5920    
:D tikrai mazai kas galetu kariaut. Ypac is jaunimo.
wwestas 5920    
Ragas būtų :D
Grįžti į viršų