Tranzavimas - kartą susistabdai iškrypėlį ir tai demotyvuoja visam gyvenimui

2010.04.05 dzokeris
  • 321
43
Tranzavimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5202    
#17

Deja, motyvuoti reiskia skatinti. de - priesdelis. demotyvuoti tai ne ta reiksme, kuria jus norite naudoti. Lankykit lietuviu pamokas, vaikai mano!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
kaiptik pravaziuoja tokio pacio modelio ir spalvos masina kai ir mano :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
jo tiksliai Kaunas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Kauno, Kleboniškio tiltas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
:/
Akvile 5803    
#29 nu joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#36 haha ;D "surprise butt sex" prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
haha, ass-rape, arba "surprise butt sex" :D...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
neringutee, sekmes... koki kart patirsi nauju potyriu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
na nežinau, tranzuoju 3metus ir dar nė karto nebuvo kad užtaikyčiau ant kokio iškrypelio.. thu thu thu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
#29 mmmmm labai įdomu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
#29 ha :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Na tikrai ,Egle,vertas plojimįų tavo ''prikolas'' :D..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Egle, ziauriai geras prikolas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Su drauge viena karta prikolinom gyvenvieteij...Pasikelem dzinsiukus ,ir pas mus sale rusyno siena yra..ir stotele..ka cia xebra isvare namo mes drauges likom zvengiam ir sakom reik prikola padaryt..Atsistojom ,prasisketem dzinsiukus i virsu ir atvaro fura pyst sustojo...;D bet toleliau nuo musu mes kai tepem slides netoli esanciame kieme pas bobulka i krumus,Jis kokia 10min stovejo..Viskas buvo ok..Tik geras pora savaiciu mes ten nesirodem.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Čia prie tilto į klebarus. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#25 pedofile tu \:D cia ant bairio
Gusta-Fang 5869    
Kazkada sustojo.. Geraj kad gyvenvietej buvo, pabegt spejom..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
gyvenime netranzuociau ir niekada nejamu tranzuojanciu nors jai kokia grazia mergaite pamatyciau paimciau
Coco 5904    
#19 aš ir noriu vėl po Lietuvą pavažinėt (mm)
chzarija 5905    
thu thu thu dar kolkas sekmingai tranzuojasi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Laimei neteko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
arba karta pavezi koki debila ar debile ir daugiau nebestoji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
bet nebrangu uztat, pinigu neturejimas irgi demotyvacija kelionems
dzokeris 5916    
aš ir šeip ar taip vasarą jaučiu vėl autostopu po lietuvą keliausiu tai galima visai laisvai
Coco 5917    
#13 o kodėl gi ne ;D #14 žmogus jaunas nori išsilakstyt ir viską išbandyt, suprantama :} #15 sutinku, tačiau kartais ir patyrūsį priverčia susimąstyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#16 Atlesikit : Nebedemotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Ishkrypeliai, religiniai fanatikai, pusprochiai ir shiaip moliai pasitaiko taip dazhnai kad po kurio laiko net nebemotyvuoja.
cloudmaker 5921    
Šiaip demotyvacija gera netranzuojantiems, bet patyrusių tu šitaip tikrai nepagąsdinsi, nes mes žinom kas ir kaip ;)
dzokeris 5921    
tai kodėl jau taip nori pasitranzuot? :D
J0keris 5922    
e dv vasara susimatom;D
dzokeris 5922    
aha :D
Coco 5922    
faktas, kaip blynas ;D
dzokeris 5923    
na jo šeip nebūtinos tos raisyklės bet pravartu žinoti jas.
Coco 5924    
nebūtinai ;D visur kai pirmą kartą tranzuoju tai nieko beveik nežinau. Bet nusitranzuoju pakankamai gerai.
dzokeris 5924    
Tai ir reik žinot kur ta gera vieta :D
Coco 5924    
Ne ne, tai reikia atsistot geroj vietoj ;D
dzokeris 5924    
na taip coco pritariu tau bet nevisose vietose mašinos gali stot :D taigi stovėk kiek nori ta pirstą iskeles...
Coco 5924    
Išeini į autostradą. Atsistoji iškeli pirštą, sustoja įlipi pasakai kur važiuoji. Paleidžia vietoj ar pakeliui :}
dzokeris 5924    
kad nera ko mokint cia... pasimokink keliu eismo kur gali masina stot ir kur negali pasiimk zemelapy ir pirmyn :D
J0keris 5924    
@ dzokeri @ Coco jus abu tranzuot ir mane ismokinkit;D
dzokeris 5924    
aš ir pats vasarom po Lietuvą keliauju autostopu ir dar neteko susidurti su jais.
Coco 5924    
nebuvau nei karto sutikus iškrypelio, tranzuoju jau du metai :}
Grįžti į viršų