Pasiilgau tu laikų - kai visi išbėgdavome į aikštelę..

2013.04.23 edvinokas
  • 39
4
Pasiilgau tu laikų







Nuotraukos nėra
Anonimas 4808    
Per storas ir nedabėgi iki aikstelės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4808    
Niekam cia neidomu ko tu pasiilgai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4809    
Kas dabar draudžia bėgt? Pateisinamas tik tas atvejis, jei esi aklas ir neturi kojų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4809    
o tai kazkas is draugu kojos neteko , ar kaip?
Grįžti į viršų