Aš nebesuprantu... iš kur Lietuvoj tiek beraščių.... 3 žodžiuose 4 klaidos. Arba demotyvacijas kuria pirmokai (nors gal ir tie geriau rašyt moka), arba Lietuvos tikrai prasta ateitis laukia...
Anonimas
5304
|

