:D
Šalmas - Griuvimo atveju apsaugos tavo galvą
Anonimas
5647
Anonimas
5665
Pestute gal ir px butu pasivaiksciot, o su dviraciu tai tikrai nulekciau xD as kai pradedu stresuot as nesivaldau ant dviracio, tas pats buna kai vaziuoju ir masina pravaziuoja arti names, tai pusiausvyros nelaikau :D
Karole
5835
Pasivaikščiot tai gal ir nieko visai butu :)
Anonimas
5837
Galva tai gal ir liks sveika:)) Tik kaži ar ji vis dar būtų kartu su kūnu:)
Anonimas
5843
Aš tikrai nuvažiuočiau apačion...
Anonimas
5868
nemanau kad jis kanors galetu cia apsaugot :D
Gusta-Fang
5876
Butu fajna pabandyt.
Anonimas
5879
nu, bent jau galva sveika liks
Anonimas
5889
Noreciau isbandyti
Anonimas
5901
Odieve, manęs niekas niekada ten neužkeltų, tuo labiau su dviračiais
Anonimas
5903
yra zodis baime ir yra zodis rek
Anonimas
5907
Aš norėčiau ten pasėdėt. dievinu aukštį, o dar ten gražu. kaifas
Anonimas
5911
sry man ir be dviracio ten perbaisu butu.... bet shejp prasivaiksciot ten noreciau butu nepakartojama... arba su parashiutu shokt... tik zinau kad pavojinga su parashiutu i vandeny leistis...
-Viktorija-
5919
Suprasčiau jeigu jie eitu pėstute, o ne važiuotų dviračiais :D
Anonimas
5920
#4 Turėtum suprasti ką reiškia ekstremalas + kalnų dviratis...
Anonimas
5924
zjbs butu tokioi vietoi pasivazinet
Anonimas
5929
nu jau fainai fainai turėtų būt... :)
Anonimas
5929
Wou ;D Rizikinga ;D
Anonimas
5929
#4 kiausus kai uzsiauginsi parasyk
Anonimas
5929
Seip nephotoshopas yra tokiu zmoniu. :D
Anonimas
5930
neblogai butu. ;D
Anonimas
5932
Jei ne photoshopas, tai nu ir bukapročiai tie dviratininkai. Gyvenime ten važiuot nesugalvočiau.
J0keris
5934
O dieve ;//
Anonimas
5935
Bijočiau čia važiuot. ;o
wwestas
5935
Įdomi mintis :?
|

