Žmogaus svarba - pats laikas tai sau pripažinti.. ir nusišypsoti

2010.03.14 ego
  • 213
38
saule,zeme,canis, majoris,zvaigzde,zmogaus, svarba,planetos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
ninadala, bet kai tu koks lelius su savo zmonija, manot kad esat visatos centras? jum dar daug ko ismokt, atsilikeliai ^^
ninadalala32 5574    
bet tai kaaaaaaaaaai diduma ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#33 Netikiu!!!! Galaktika mum kaip mistika o mistikos sitam pasauly nesuzinos. Kazko ten yra zyymei didesnio ir daugiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
#31 aš tai saulės išvis nematau, tik pavadinimą..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
yra toks filmas The journey to the edge of the universe, sita zvaigzde pamineta kaip didziausia is visu zinomu, taigi as linke tiket kad ji didziausia musu galaktikoj
Nuotraukos nėra
varnius 5838    
ir del Canis Majoris labai labai abejoju
Nuotraukos nėra
varnius 5838    
cia per didele Saule pavaizduota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
dar reikejo matmenis uzrasyt is vis jausciaus smulkesnis uz dulke

#27 visad uzmiegu bet ryte atsibundu ir visi galai niesti ...
Idoleast 5847    
Ispudingas video apie zavigziu, planetu ir visatos dydi www.youtube.com/watch?v=m_0UNes9jFg
Nuotraukos nėra
killere 5873    
Privercia susimastyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
pabandyk užmigti kai kambaryje skraido uodas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Gud. 5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
aina nx ;oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
užskaitau. (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Tiesiog nereikia kiekvienam susirikeiksminti, as izvelgiu tokia miti siame paveiksle, Jei visa zmonija butu vieniga mes butume didesni uz musu saule ir Canis Majoris 10000kart, tiesiog musu egoizmas mums to neleidzia padaryti. Reikia butu savikritiskai vieno zmogaus egzistencija lyginant su visos visatos mastais yra tolygi 0 :)
Roneta 5921    
vos įžiūrėjau saulytę :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Paprasčiausia ft., bet priverčia susimastyt ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
#10 kad ir kaip gaila pripazinti as sutinku su tavim.
amusement 5945    
atsigaukit zmones
antoni 5946    
#15 "..nera prasmes. rinkis experience.." - teisinga, rinkis experience, bet jei darysi tai be jokio tikslo (kurio neturesi del prasmes trukumo), tai rinksies vien tai, kas suteikia materialinius malonumus, o toliau jau viskas daugmaz pagal #16 nurodyta schema.. deja taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
sakes->gal koki pavyzdeli tos gyvenimo prasmes duotum?
realistas->tu civilizaciju gali buti kiek tik nori, bet pagalvok apie atstuma tarp ju ir musu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Nematai prasmės => neturi tikslo => vegetuoji, prasideda vien malonumų paieška => nusibaigi nuo kepenų cirozės, narkotikų ar šiaip kokios venerinės ligos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
prasme rofl. eh visi vis jiesko prasmiu ir bando filosofuoti..
bet kazin ar kasnors uzduoda klausima - ar prasme isvis turi buti ? ar privalo buti toks dalykas kaip prasme ? gal taip tik mums atrodo ?
nera prasmes. rinkis experience, koki nori patirti. kurk savo gyvenima. dziaukis. nuff said
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
butent. visata yra zyyymiai didesnis, platesnis, ivairesnis, grazesnis .... bla bla bla blablesnis dalykas nei mes isivaizduojame ;]

naivus, kurie mano jog esame vienintele civilizacija.

pamazu zmonija suvoks, kad esame dalis daug didesnes society negu daugeliui atrodo. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
dzokeri paviesink save per zinias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Mldc dzokeris maziau galvok veiksmu imkis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
cia esme isvis ne materialtbej, tiesiog, musu veiksmai labai mazai ka itakoja t.y. tik musu pasauli. is kur cia istrauket materialybe? :D o Dziokeri, gal bandyk kada i kiema iseit kai yra geras oras ir pabuk su zmonem, gal pakeisi savo muomone.... nebent tie zmones bus degradai... :D
nobody 5947    
kartais iš tikrųjų pagalvoji.. žmogus šiame pasaulyje niekas ir jo gyvenimas be jokios prasmės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
dzokeris, brangink savo gyvenima, padek i sona savo paaugliskas depresijas.
dzokeris 5947    
O as esu visiskai dejas ant savo gyvenimo... visiskai nebijau mirties. is dalies net jos ir laukiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Tau gal ir nesvarbus mano gyvenimas, kaip man - taviškis. Tačiau man mano gyvenimas - pats svarbiausias dalykas, nes jei jį prarasčiau, viskas nebetektų prasmės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
#5, o kas tau čia neaišku? Esmė visada išskirtinume, unikalume. Tu geriau pasiimtum toną žvyro ar nago didumo deimantą?
catarsis 5947    
#4 dabar pabandyk siuolaikiniam (t.y. analitiskam, racionaliam, besireminciam vien logika) zmogui materialistui tai irodyt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
ne dydyje esme.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
susidomejusiems dar rekomenduoju periuret www.youtube.com/watch?v=c8CgDGhYKe8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
net google atsiverciau paziureti ar rimtai tokia zvaigzde egzistuoja :) cia man patiko demotyvacija si :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
+5
Grįžti į viršų