O mes manėm , - Kad už Byberį nieko blogiau nebus..

2011.03.27 22:08 eiknahui
  • 1
5
kaltas, kubilius


xadidas 5562    
ta pana nors graži ;D
brigaad 5569    
fuj sita;D
XII 5569    
rebeca daug geresne uz byberi. jos daina bent jau juokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Rokas valdo, slykstuk tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
pirma, tai cia tos su bieberiu galit net nelygint. su kuo ja dar sugalvosit palygint? su eminemu? hm
antra, eikit savo roko klausytis, slykstus kazkokie esat
Grįžti į viršų