Kaip įmanoma - jausti prisirišimą ir mokytis iš žmogaus, kuris niekada neegzistavo?

2012.04.06 elric
  • 44
22
gokas





: gokas


Nuotraukos nėra
Anonimas 1999    
aciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4994    
#13 Lietuvoj dar užsilikęs tas pasenęs sovietinis požiūris, kad animaciniai filmai/serialai skirti tik vaikams, todėl ir rodo visokius Simpsonus ir Family Guy, kuriuos vakaruose rodo per Adult Swim ir panašius kanalus. O Songokas yra veikėjas su labai aiškiomis moralinėmis vertybėmis, todėl nenuostabu, kad žmonės iš jo mokosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#17 Nu teip. Ten labai vertinamos žmogiškos vertybės ir yra iš ko pasimokyt. Dar Family Guy paminėk ar Bakuganus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
Jus visi klystas dėmesį ėmėm ne iš žmogaus jis JUS DE*ILAI JIS SAJANAS!!
Spartasaurus 5195    
#13 anime ir cartoons nera tas pats
anonimas 5196    
#14 south park geriau už dbz nors ir ne anime ten
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
#12 ne,nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
#12 o visu trecia tai uzsikrusk ir nevaidink protingo nes toks nesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
#12 Vadink kaip nori. Aš vadinu tai LIETUVIŠKAI. Dėl skonio nesiginčijama, bet nežinau kito tokio ANIME, kaip tu sakai, kuris būtų susilaukęs tokio milžiniško populiarumo. Ir tai viską pasako.
C11 5196    
#12 Anime tas pats šūdas, tik filmukų gerbėjai nemėgsta, kai juos vaikais vadina, todėl ir naudoja kitą pavadinimą. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
#11 Visu pirma cia ne filmukas, o anime. Visu antra, yra 100000 kartu geresniu uz Dragon ball.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
Visų laikų geriausias animacinis filmukas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
autorius idiotas, be vaikystes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
Tai ko tada dievu tiki? Nebūtina ,kad jis būtu tikras ,kad ką pasimokytum iš jo
Spartasaurus 5196    
jo autorius tai egzistuoja :D
hyperpacas 5196    
nesuprantu kodel tas songoks visiems patink:)
Penguin 5196    
Svarbu tiket :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
pasake noliferis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
#3 Stpdv.. nenustebčiau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
pasake zmogus kuris tiki i dieva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
netau suprast
Grįžti į viršų