Va va...
Kai sąskaita baigias, - staiga visiems parūpsta "ką darai?"
Anonimas
5448
Anonimas
5598
Oj ble zymes ;D bubilius kibys ta plakata hahaha ir demo gera
Anonimas
5598
#9 Turėk kelias korteles, parašysi kam reikia.
Anonimas
5598
px turiu abonenta skambinu 10h nemokamai, rasau 1000sms nemokamai, i wisus tinklus, moku po 35lt, kredito limitas 200, 150jau yra, tuoj uzblokuos ir bus ne px :D
Anonimas
5599
#9 Kaip protinga !!! Aha, tik i kita tinkla jau nemokamai neparasysi ? kaip tau tai ?
Anonimas
5599
Tur4kit nemokamus sms visada ir bus gr ;D
ganjamann
5599
sudu kultas
Anonimas
5599
ne, dažnaiusiai bun, kad baigias sas susirašinėjant, ir paskui rašinaja, kur dingai, ar supykai? :D
aveiish
5599
Jo :D
Anonimas
5600
pasitaiko pasitaiko :D
Anonimas
5600
www.demotyvacija.lt/o-tu-jau-pakeliui-1344235.html
Tipo
5600
Taip dažniausiai ir būna :d
Anonimas
5600
tam ira PILDYK ir SM
bradega
5600
Tuomet tik belieka issitraukti savo ismanuji telefona ir isijungti fb programele ( turite buti uzsisake interneta )
|

