Krw kai tamo nekenciu.
|
Anonimas
4673
Anonimas
5519
#15 Jei ką yra dar ir geresni puslapiai, kurie yra privačių mokyklų ir pan. Tad nevaidink kieteko... Kvaileliai, jums sugadint nuotaiką nebent savo durnumas, kad nesimokot, atseit būtų geriau jei būtų pažymių knygelės... Beviltiški jūs esat, na gal dar suaugsit po kelių metelių...
Anonimas
5556
#15 O ko toks kietas is kart ?? :D
Anonimas
5594
#3 tai jūs gal urve mokotės? ; D
Anonimas
5631
C: windows system32 drivers etc host-atidarai su notepad nukopini coda zemiau spaudi tab irasai tamo.lt ir irasyti
Anonimas
5633
o mamytei ir tetukui tai labai patinka
Anonimas
5641
na, arba gadina, arba pagerina. :D žiūrint kaip sekasi mokykloj :D
Anonimas
5641
gerai mokykis ir nesušiks
Anonimas
5641
Man jis nuotaikos nesušika - man jis paprasčiausiai neveikia. :)
Anonimas
5642
įdomu, kas labiau sušika nuotaiką, ar tinklalapis, ar jausmas, kai pagaliau supranti, kad esi beviltiškas, bet vistiek nieko nedarai, norėdamas tai pakeisti.
Gabrielius
5643
JEI BLOGAI MOKAIS AISKU, KAD SUGADINA NUOTAIKA...
Anonimas
5680
Gadina visas atostogas :(
Anonimas
5727
Nekenčiu ! ;D
Anonimas
5727
o aš jau metus jo bijau.
kramtuske
5728
#2 Ne ;) :D Tiesigio dar nera pas mus situ dalyku :D
Anonimas
5728
Matyt tu jam patinki.
kramtuske
5728
cha ;D kolkas man jis nebaisus :D :D
|

