#6 po 00:00 miegoti laikas jau, o ne valgyti.
|
Juozapas
5729
garbane
5730
Aš visada sakau nevalgysiu po 00:00, bet deja ne visada pavyksta :/
Zoja
5730
Tada tegul nevadina daugumos merginų storomis ;} #2
Anonimas
5730
#3 įdomu kiek laimės suteikė jai tas kūdumas... Neabejoju ,kad paskutinę gyvenimo minutę gailėjosi savo poelgių..
Anonimas
5730
Po 18.00 val šito efekto kaip nuotraukoje nubus. Ši manekenė aplamai nieko nevalgė, todėl ir mirė ...
Anonimas
5730
#1 Vaikinai ne šunys,kaulų nemėgsta,kaip sakoma. :)
Anonimas
5730
Vaikinam juk patinka plonos. :D
|

