NEVALGYSIU PO 18:00 - o gal vis dėl to valgyk..?

2010.10.18 22:17 engugne
  • 6
7
valgyk, mama, liepe, valgyt







Nuotraukos nėra
Juozapas 5730    
#6 po 00:00 miegoti laikas jau, o ne valgyti.
garbane 5731    
Aš visada sakau nevalgysiu po 00:00, bet deja ne visada pavyksta :/
Zoja 5731    
Tada tegul nevadina daugumos merginų storomis ;} #2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#3 įdomu kiek laimės suteikė jai tas kūdumas... Neabejoju ,kad paskutinę gyvenimo minutę gailėjosi savo poelgių..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Po 18.00 val šito efekto kaip nuotraukoje nubus. Ši manekenė aplamai nieko nevalgė, todėl ir mirė ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#1 Vaikinai ne šunys,kaulų nemėgsta,kaip sakoma. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Vaikinam juk patinka plonos. :D
Grįžti į viršų