#6 po 00:00 miegoti laikas jau, o ne valgyti.
|
Juozapas
5730
garbane
5731
Aš visada sakau nevalgysiu po 00:00, bet deja ne visada pavyksta :/
Zoja
5731
Tada tegul nevadina daugumos merginų storomis ;} #2
Anonimas
5731
#3 įdomu kiek laimės suteikė jai tas kūdumas... Neabejoju ,kad paskutinę gyvenimo minutę gailėjosi savo poelgių..
Anonimas
5731
Po 18.00 val šito efekto kaip nuotraukoje nubus. Ši manekenė aplamai nieko nevalgė, todėl ir mirė ...
Anonimas
5731
#1 Vaikinai ne šunys,kaulų nemėgsta,kaip sakoma. :)
Anonimas
5731
Vaikinam juk patinka plonos. :D
|

