Geriausi troleibusai (Y) Dejau ant lenkiškų ''Soliaris''...
Ir į darbą ir į sodą, - nuvažiuosi tik su Škoda.
ReBorN
5206
Anonimas
5207
#2 reklamuodavo
Anonimas
5207
Kažkada BAISIAI seniai nereklamuodavo škodų su tokiu šūkiu?
Anonimas
5207
????
|

