Didžiausias fail, - kai nusirašinėdamas nuo draugo, nusirašai ir pavardę.
|
Didžiausias fail, - kai nusirašinėdamas nuo draugo, nusirašai ir pavardę.
|
va taip ir gavauu 2 pazymius is 1 kontro :(