bieberis yra labai baisus o ji grazi ;D
Anonimas
5466
Anonimas
5500
Bieberio po metų nebematysite
anonimas
5500
nes byberiai visokie yra laikini zvaigzdes kuriems lygiu nera nors jie istikro dazniausiai tikrai pagal dainavima nenusipelne to tureti, bet media susiveikia daug pinigu deka ju
Anonimas
5500
jeigu butu bernas su tokiu balsu tada staigiai isgarsetu ;D bet man jos dainos grazios
Anonimas
5500
?
Anonimas
5500
žymės .:D
|

