Kokios panos kvepia mišku? - Lentos

2010.10.22 erikaslt
  • 137
40
televizijai, reikia, papu







sheilla 5711    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
nuzude mane :D
Svolacius 5724    
#33 retu atveju suglemba, daugumoj vstk krūtinė tampa didesnė ;] o jei tiesiog nori gerų papų - patirk daugiau orgazmų ir natūraliai padidės. Įrodyta mokslininkų, patvirtinta praktikos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
33 irgi biski svaigsti nuo genu priklauso kas atsitinka papams, arba jie padideja ir tokie lieka arba suglemba, arba gryzta i pradine stadija. o ir suglebe papai po kurio laiko atsistato
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
storos kvepia gyvunais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Kokios meterys kvepia misku?
Kuriu vyrai kelmai :D
erikaslt 5726    
#33 tai ne visos moterys žindo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#21 KĄ čia svaigsti ? :D Gal pats gimdei, kad taip žn ? :D Papai tik trumpam padidėja po gimdymo, išbrinksta. O kaip moteris baigia žindyti, viskas, papai nukarę ir suglebę :D Bet tu ir durnas, nu niekaip negaliu patikėk, kad žmogus paima ir susigalvojq kokią nesąmonę ir galvoja kad tai tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#11 liuks atkirtis ;D
erikaslt 5727    
#30 logiška!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Tai storos kvepia lašiniais .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Paulina ..xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
:D
ninadalala32 5728    
Žymės: televizijai reikia papu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
:D
erikaslt 5728    
#23 man nieko nėra juokingiau už juodą humorą :D
Svolacius 5728    
Nevisi supranta tai jiem ale paaiškinu ;D šiaip rmt geras prikolas ;D kas mėsta juodą humorą - rekomenduoju www.facebook.com/group.php?gid=194787459784 :p
erikaslt 5728    
#21 tai aš viską suprantu, šiaip nereikia per rimtai žiūrėt į prikolus ;D
Svolacius 5728    
kokie papai? Šikna nx. Nėra šiknos - nėr ir bobos ;D
Šiaip rimčiau tai kai pagimdo pirmą vaiką tada nrml krūtinė pasidaro, tai kol negimdė - kad ir lenta, nrml žmogus ir bendrauji, o ne tai,kad papų nėra - tai ne merga.. :p
erikaslt 5728    
#19 nu jo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
geriau kuda nei kokia meska :D :D
erikaslt 5728    
#14 nu tai gali sakyt, kaip tu nekenti baisių bernų :D taigi px visiem :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
the ugly truth :D
gretagreat28 5728    
Blet :D
manthukaz 5728    
#5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#9 Čia tas pats kad aš sakyčiau,kaip aš nekenčiu baisių bernų..O kažin ką daryt tai panai kurios jau tokie genai,kai ji jau tokia bus visą gyvenimą kūda,ir išvis kaip tu manai iš kur tie papai su šikna atsiranda tik iš svorio.. Vienu žodžiu galvok ką rašai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
meda pagrok dudele
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
5# :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Kokie vyrai kvepią mišku? Kelmai :D
Nuotraukos nėra
FromMars 5728    
pavogiai mano demo gaidy tu kurva
Rocknroll 5728    
Nekenciu lentu !!! o jei dar kudos tai kiap is lagerio atrodo o dar blogiau kiap merga kuda lenta ir dar ziauriai is saves manekene lauzia tai isvis i snuki pist norisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
cia tai neblogas ;D
erikaslt 5728    
#5 nu jo, logiška
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
o mai gad :D menke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
ir tos pas kurias kusys kaip labanoro giria
erikaslt 5728    
#2 toks gyvenimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
zvenge
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
;D Truputį žiaurokai čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
:D
Grįžti į viršų