Dar ir dabar tai daryti smagu. ;D
Užšalusių balų mindžiojimas - Nepaisant prabėgusių metų, vis tas pats malonumas
Anonimas
5793
Anonimas
5794
Tikrai taip :D
Anonimas
5802
Vaikyste iskarta primena :D
Anonimas
5842
atskleidzia smagia tiesa :D
chzarija
5888
nesamone
Alchemikas
5900
PsychoNIX tikrai tavo demotyvacija apgailetina :)
PsychoNiX
5927
saitex, esi jaunas, ir +kvailas. Ne tavo reikalas.
Anonimas
5940
tiesaa. :D
giedriuxxx
5950
simas man ir :D mmmm :D
Anonimas
5951
oi kaip man patik tai daryt \mm/
Anonimas
5952
PsychoNIX tavo nesamoningas, ir + nepatikrintas, kam cia dar dedi?
PsychoNiX
5952
Anonimas
5952
eik tu zn kur su savo ta birkomanija
Anonimas
5952
čia panašiai kaip musmirę paspirt :)p
Anonimas
5952
Atsimenu anksčiau kai pašaldavo į mokyklą neįmanoma buvo nueiti nesumindžius bent vienos balos ledo. :D
Anonimas
5953
kaip geras tuos senu laikus prisiminti :)
Anonimas
5953
teisybe :D
Anonimas
5953
jo, tik gaila, kad man vis nesėkmingai baigiasi. ;( :D
Anonimas
5953
True, true. ;D
Anonimas
5953
sventa tiesa :D
Aspire
5953
true :D
Anonimas
5953
čia faktas :S žalingas įprotis. :D
|

