Dar ir dabar tai daryti smagu. ;D
Užšalusių balų mindžiojimas - Nepaisant prabėgusių metų, vis tas pats malonumas
Anonimas
5795
Anonimas
5795
Tikrai taip :D
Anonimas
5804
Vaikyste iskarta primena :D
Anonimas
5843
atskleidzia smagia tiesa :D
chzarija
5890
nesamone
Alchemikas
5902
PsychoNIX tikrai tavo demotyvacija apgailetina :)
PsychoNiX
5928
saitex, esi jaunas, ir +kvailas. Ne tavo reikalas.
Anonimas
5942
tiesaa. :D
giedriuxxx
5952
simas man ir :D mmmm :D
Anonimas
5953
oi kaip man patik tai daryt \mm/
Anonimas
5954
PsychoNIX tavo nesamoningas, ir + nepatikrintas, kam cia dar dedi?
PsychoNiX
5954
Anonimas
5954
eik tu zn kur su savo ta birkomanija
Anonimas
5954
čia panašiai kaip musmirę paspirt :)p
Anonimas
5954
Atsimenu anksčiau kai pašaldavo į mokyklą neįmanoma buvo nueiti nesumindžius bent vienos balos ledo. :D
Anonimas
5954
kaip geras tuos senu laikus prisiminti :)
Anonimas
5955
teisybe :D
Anonimas
5955
jo, tik gaila, kad man vis nesėkmingai baigiasi. ;( :D
Anonimas
5955
True, true. ;D
Anonimas
5955
sventa tiesa :D
Aspire
5955
true :D
Anonimas
5955
čia faktas :S žalingas įprotis. :D
|

