Užšalusių balų mindžiojimas - Nepaisant prabėgusių metų, vis tas pats malonumas

2010.03.07 exit
  • 207
22
malonumas,uzsalusios, balos,vaikyste,metai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Dar ir dabar tai daryti smagu. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Tikrai taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Vaikyste iskarta primena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
atskleidzia smagia tiesa :D
chzarija 5891    
nesamone
Alchemikas 5903    
PsychoNIX tikrai tavo demotyvacija apgailetina :)
PsychoNiX 5930    
saitex, esi jaunas, ir +kvailas. Ne tavo reikalas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
tiesaa. :D
giedriuxxx 5953    
simas man ir :D mmmm :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
oi kaip man patik tai daryt \mm/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
PsychoNIX tavo nesamoningas, ir + nepatikrintas, kam cia dar dedi?
PsychoNiX 5955    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
eik tu zn kur su savo ta birkomanija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
čia panašiai kaip musmirę paspirt :)p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Atsimenu anksčiau kai pašaldavo į mokyklą neįmanoma buvo nueiti nesumindžius bent vienos balos ledo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
kaip geras tuos senu laikus prisiminti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
jo, tik gaila, kad man vis nesėkmingai baigiasi. ;( :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
True, true. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
sventa tiesa :D
Aspire 5956    
true :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
čia faktas :S žalingas įprotis. :D
Grįžti į viršų