Tikriausiai - Ši daina patiko visoms merginoms

2011.07.01 12:17 fish381
  • 6
11
Tikriausiai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5126    
Jie tobuliausi :****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
Ojetau kokie grazus ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
visiškai nepatiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
nepatinka neziurekit #6 visiskai pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
oh yeah, pati geriausia shita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
E, nu žmonės atsigaukit baikit stūmt. Kodėl jie jum užkliuvo , jau tikrai geriau negu byberis ;/// Nusivyliau lietuviais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Ne, nepatiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Jeeeeeeedward <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
just <3
Grįžti į viršų