:D cia geras. prajuokino.
Bet kokiu atveju, - Vilnius vis tiek liks patenkintas.
Anonimas
5127
PonasVladas
5127
Nesiparinkit vilnieciai, jau geriau eikit ir sukurkit demo apie kavenskus :D
Anonimas
5127
#6 Uzsikask, as esu lietuvis ir tikrai negaliu pasakyti apie rusus nieko blogo, todel nereikia cia kitu tutybiu smesti. Visur yra visokiu, jus galvojat mes lietuvoje neturim blogu zmoniu? pagalvok dar karta.
Anonimas
5127
wilno
Anonimas
5127
žiaauriai geras bajeris, sunku buvo nenukrist nuo kėdės iš juoko
Anonimas
5127
susideginkit polandai ir ruskiai, lietuva laisva!
C11
5127
Ir verks, ir džiaugsis abiem atvejais. Kaip sakant, juokas pro ašaras.
second_chance
5127
Krepšinio rungtynės Lietuva-D.Britanija bet kokiu atveju Londonas vistiek liks patenkintas. juokinga?
Anonimas
5127
Rusai vagia vartus... Juk tai lenkų darbas tai daryti!
Anonimas
5127
tu gal durnas, kad vilniui lietuviu nera. dalbajobas bl.
Anonimas
5127
pusk tu rasiste krc jei vilnius tai nelietuviai jau krc...
|

