#8 Ti zajabys durak :g
Graffiti - Tik leisk jiems papaišyt, ir namo renovacija tau nieko nekainuos
Anonimas
5507
Anonimas
5511
Silciau nuo grafiti nebus :D namus renovuoja ne del dazymo, jei ka ;)
Teenagor
5511
love it.
Anonimas
5512
Nepiskit jūs gal proto, tokių piešinių už dyką niekas nepaišys. Samdo grafitininkus kad ant pilkų pertvarų paišytų, ir tikrai jie ten nemokamai nepaišo.
Anonimas
5512
Is tu plauku milziniskas juru liutas susidaro:D
Anonimas
5512
kjp zjbs.
Anonimas
5512
O kur galima tų dažų nusipirkti? Jie automobiliams iš tikro skirti, ar kaip?
Anonimas
5512
kaip nerealei :O
darius022
5512
#3 pats ciulpi, nepatinka nekomentuok ir tylek kol gyvas
Anonimas
5512
Leidau paisyti, tiesa sakant ir neklause. Tikejausi kasko panasaus, taciau isvydau tik istriestus uzrasus "solomon", "cabri", " .i. " zodziu lietuviskas "grafiti" kuris istikro nera grafiti, o tik kaskokio mazvaikio protinio atsilikimo israiska ant sienos.
Anonimas
5512
Graffiti čiulpia.
puukis4
5512
as ir noriu
Fanatikeee
5512
geriau va taip pieštų, o ne visokius B***us ir t.t.
|

