Jei tik.... - ..jis būtų 20čia metų vyresnis...

2011.08.04 fluptidusas
  • 305
23
Jei tik....







Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
vaikai tokias demotyvacijas kuria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
cigonai vagys ubagai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
uzauks atrodys kaip bomzas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
Butu bieberis 2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
Jei tik.... - ..jis būtų 20čia metų vyresnis...

.. tai gautu i galva
Drug. 5352    
#11 Jo 'bilekiek ir biški', bet tik ne Lietuvoje. Ne tik rūbus čia turėta omeny, bet ir pats berniukas koks mielas iš veido ir gražios šypsenos. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
Tevai truputi persistenge, tokio amziaus vaikiui neturetu rupet kool paxodke ir stiliukas. Ateityje jam bus sunku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
busimasis gaylordas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
#14 Priciom su urodu? maziau pavydo. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
#6 eik šikt su tuo urodu kartu, gal dar nuvalys tau
Reinass 5438    
Stilingai aprenge teveliai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Koks mielas :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Tokių biliekiek ir dar biškį. Atsimekit, jei taip rūbai svarbu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
ir ka tai demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
#8 visiskai ta pati norejciau suzinoti :?
anonimas 5438    
ir kas tada butu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
#4 ka tu cia svaigsti,net nesisaipo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
stiliuks kaip Bieberio,gjgfjfg,dievinu :D <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Mano telefono paveiksliukas <3
Nuotraukos nėra
Mirza 5438    
Nesupratau? Kodėl čia šaipotės iš vaiko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
:D BYBEEEEER!
loxa2 5438    
#1 Ka tu cia, pievas rašai?
Miaauuu 5439    
Pedobear ?
Grįžti į viršų