Rado kuo girtis... - Lietuvos aferistai ir sniegą eskimams sugebėtų parduoti.

2012.03.22 fluptidusas
  • 42
5
Rado kuo girtis...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
Bent jau ekologiškas.
anonimas 5208    
ir aišku niggeriai aferistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
asokba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
Prie ko cia lietuvos aferistai kai ivykis nutiko amerikoj? Ir cia gal labiau ne aferistai geri, bet kvaili amerikonai, pasimaunantys ant tokiu dalyku...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
ipliauska :D
Grįžti į viršų