- Keliese šventėte Naujuosius? - - Keturiese. Aš ir trejos devynerios.

2011.01.02 foreveralone
  • 404
40
lietuva, pijoku, tauta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Forever alone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Nu koks skirtumas kad žalios devynerios fotkėj, svarbu kad demotyvacija gera. ;D
gretagreat28 5648    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#34 pavarai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#34 ka cia nusvaigai bukagalvi ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
nx gert ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
zaliu devyneriu bonke ,o parasyta devyniu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Skaityti moki? Neatrodo :-P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#30 Tris devynetus matai?? Nemanau ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#11 Captain Obvious is on spree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Gaila kad demotywatorius zalias dewynerias wadina trejom dewyneriom. Gal net neuzsuka i alkoholio skyriu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
kuri čia forever alone? H ar G? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#11 Thank you captain obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Gyvenam septyniese - aš ir mano draugas šeštas.;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
žymės tai awesome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#20 taip ir yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Dieve, koks skirtumas. Negi dabar susimusit, vien del to, kad ne taip parasyta? Taigi cia turima omeny, kad devyni yra vardas. Trejos devynerios, tai yra 9 9 9. lygiai tas pats, kas sakyciau trejos Ievos. Ieva, Ieva, Ieva. Neieskokit logikos. kur jos visiskai nereikia.
Nuotraukos nėra
Brilijanta 5653    
..
Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Po naujako dar visi pačiuožę ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
bet ble demo sukure lietuvis ir stumia ant lLietuvos.. zymes: lietuva pijoku tauta..
Lukrecija123 5653    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Vapše, kliedit žmogai. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
suprantat, ju vardai yra DEVYNERIOS, bet siaip tai jos 3. 3 + 1 = 4
Nuotraukos nėra
ciurka 5653    
bet fotkej tai ZALIO devynerios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
jo , devynerios visus isskraidino i anapus :D
Nuotraukos nėra
infix 5653    
Dar vienas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Neesme kad pavaizduota zalios devynerios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
tai cia jau 28-iese gaunasi.. Gi trejos DEVYNERIOS ir dar + zmogus (3 * 9 + 1) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
geras. :D
Nuotraukos nėra
infix 5653    
Eikit matematikai jus ;D Is kur jus cia daugyba trauket? Neparasyta gi "As ir trys kart devynerios" ;D Sunku jum po nauju...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#6 teisingas pastebėjimas. Juk 3(trejos)*9(devynerios)+1("as")=28. :)
Vai2kas 5653    
geras.;D
povilasq 5653    
o tai ne 28 gaunas?
fabulous 5653    
:}} kažkam linksma buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Zymes :D
OoS 5654    
#1 oho, kaip juokinga. gal anekdotų kūrėja kokiam nors žurnale įsidarbink?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
tipo cia axujena demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
...70 musu buvo...as ir 69...
Grįžti į viršų