Pažįstamas jausmas? - gali net nesakyt

2011.11.21 forgottens
  • 711
18
pasol, namo







forgottens 5291    
yao ming cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
Kaip sita meme vadinas? :D Kur Pasol Na*ui sako?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
Va būtent. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
Ei, ši demotyvacija turi 10000 like ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
kas cia su sitais piestais paveiksleleis? kuo jie yra demotyvuojantys? nauja mada... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
Taip pat paremta realiais faktais. :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
Kai pavaro ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
Vat kai pradėsite dirbti, ir ši vaizdinga priemonė pataps realybe, tada suprasite, na*ui daryti tuos namų darbus.
Ievike333 5326    
pasitaiko ;D
forgottens 5327    
pusk i sona, kalbininke #8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
Galėtumėt sugalvot kažko lietuviško, o nesikeikti rusiškai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
#4 ir va rasineji komentarus demotyvacijoj :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
PIRMA GERO DEMO SITAM TINKLAPYJE!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
aš nesuprantu šitokio humoro....
anonimas 5329    
buvo pažįstamas kol mokiaus, bet tiesiog visalaiką ėjau alaus gerti
forgottens 5329    
miela, malonu, kad skoniai sutampa #1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
Eina nx kai tiek uzduoda niekada nedarau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
sita demo skelbiu juokingiausia demo sito puslapio istorijoje
Grįžti į viršų