kristijonai...
Namų darbai - tik nepadaryk ir kažkas būtinai prasitars
Anonimas
4905
anonimas
5321
#4 žadu perlaikinėt lietuvių egzaminą galvoju gal padės :D
Anonimas
5329
O tai kazkas gaiso laika, dare... ir dabar per jus ju darbars turi likti neivertintas?
Anonimas
5329
wtf anonimas raso lietuviskom raidem :D:D:D: girtas?
anonimas
5329
#2 na jei nori, kad patikrintų galėtų tiesiog po pamokos paimt ir paprašyt, kad patikrintų
Anonimas
5329
nu zmogus nori pasitikrint ar teisingai padare ir primena mokytojui...o kad ir nepadaret kas cia tokio?
Anonimas
5330
Tai kad dazniau buna "Ai, tingiu. Kita karta patikrinsiu"
|

