Iš kur esi? - Chebra , nenoriu girtis , bet Klaipėda

2011.01.12 14:43 gaiaonline
  • 243
33
Iš kur esi?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Manau kiekvienas miestas yra bent jau kažkuo gražus ir nereikia čia išskirti nei Klaipėdos,nei Vilniaus..aišku dažnas atvejis kai žmogui geriausia ten, kur jis gyvena ir dėl to nereikia jo peikti..mano tokia nuomonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5474    
#15 ka tu svaigsti :D as isejau pvz apsirenges belenkaip, su apvaliais akiniais, zydrai apsirenges, dar dirbtinius usus uzsiklijavau. Koks dar issijuokimas? :D Jokio issijuokimo cia ner, niekad nekreipia i tave demesio kad ir kaip tu atrodytum, uztat pas mus klaipedoj mergos normalesnes nei vilniuj ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
pasigyre :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#26 tu cia pisi prota lazlaip jau ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
#15 Bo tu nebesvaik. Nezinai tai vapse patylek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
#27 nu nezinau kaip tu asmeniskai as (nei mano draugai, gimines ar pazistami) nieko nejauciu, nezinau gal tikrai tiesa tu sakai tas zmogus tiek daug nuveikes matyt jau visa lietuva subures tik mano kiema ir giminaicius aplenke kazkaip. o nuo saves patarciau nesikist i pokalbi jei nemoki dorai apgint savo (ar kieno kito) pozicijos.p.s lietuvisku raidziu vartojimas forumuose niekaip neitakoja nei vieno is musu gyvenimu ir tai kad as ju nenaudoju netampu nei maziau nei daugiau lietuve.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#26 Iš kur tu žinai ,kad jis nieko nedaro?Gal jį pažįsti?
Jis neaiškina,jis nori visus prie kompo sėdinčius,one.lt besilankančius ir t.t. priversti išeiti į dienos šviesą,kurioje jie padarytų mūsų šaliai ką nors gero.Vien taisyklingu savo kalbos vartojimu žmogus gerina tautą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#23 kiek daug mastanciu kaip tu. tai ko nieko nedarai? a? ko cia mokini kaip gyvent jei pati/pats sedi subine uzraukes/usi? aiskina, kad pakovot nemokam, tai ble jei esi toks/tokia ryztinga/s ir turi dar vilties tai imk vadzias i rankas ir isjundink mus, kad mes eitume kovot! juk dazniausiai taip ir buna, kad vienas visus kitus suburia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
K l a i p e d ū ū ū t e <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#23 kovinis ceburekas ^^

Klaipedai tai tik 1 geras dalykas
-Cia nepamatysi Kubiliaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#22 jeigu visi mastys taip, kaip tu, tai taip ir bus. O jei sugebetumet bent biski pakovot uz tai, kad musu saly butu galima normaliai gyventi, niekur nereiktu vaziuoti ir niekam nereiktu siknu valyti. Negi geriau gyvensit Amerikoj ir galvosit, kad gerai gyvenat, nei padarysit savo Tevyne tokia, kurioj noretumet gyventi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#21 Visai ne, nieko gero nei Klaipėdoj, nei visoj likusioj Lietuvoj. Greit bus taip blogai, kad lietuviai Lietuvoj indams ir marokiečiams šiknas valys ir namus švarkys. Taigi cit ir bėk iš čia greičiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Fausta, kaušė esi, jei nori dingt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
:D nesuprantu...esu Klaipedietė...Bet tai, ko čia girtis? pati noriu kuo greiciau is čia dingt..:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#18 juokingas tu ,galvoji jog atsiras panasus kvailys i tave ir ieskos zodyne zodzio ''chebra'' ir seip su tais zodynais ce kazka susvaigai.
Linksma demo kuri pralinksmina musu miestiecius ir tai visus kuriems prie sirdies Klaipeda. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
pats gyvenu klp , bet demotyvacija tokia sudina , nueikit i zodyna pasiziuret reiksmes , lopai jus :)) ir neaiskinkit ,kad jei nesupranti esi kausas , cia tik kausai ir gali pagaut esme , kurios cia nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
kaip noreciau gyvent klaipedoj, man ten butu geriau nei niujorke !! klaipėda tai rojus !! buvau ten tik 7 kartus labaai patiko. beje gera demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#15 Jei busi su paprastais drabuziais tikrai nieks neisjuoks... Ir tikrai Klaipedieciai nera pasikele :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
joo, šeip klaipėda palyginus su vilniu tai skyriasi. Vilniui gali apsirengt kaip tik nori. o jei y klaipėda išeisi su paprastais drabužiais tai visi išjuoks. Klaipėda pasikėlusiu žmoniu kraštas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#13 apie kurvas, tai čia apie save kalbi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#8 Lietuvoi paskende vapse zmones, uzhipnotizuoti kurvos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#1 Sutinku pilnai. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#10 ne lietuviškose raidėse net reikalas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#7 Oj kaip kietai... į ę ą č š aš ir taip moku ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
visas pasaulis yra vienas didelis kaimas . nors ne. mažas kaimas palyginus su visata,so shut up, biaaacheess
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#6 kaip ir visa Lietuva (y) peace dude
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
caspa, išmok rašyti kaimieti tu (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Klaipeda yra vienas dydelis kaimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#4 tai tu tiesiog kvailas,nieko tokio :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
esu is klp, bet sitos demo nepagaunu, visiskai : )))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
KLP geriausia !!!
Grįžti į viršų