#9 O gal jis ant istvermes kokius 50 stumdo. Tu ce gal pasigirt atejai kad tipo daug stumi? zinok nevisi nori to man uztenka 80 kg kad galiu paimt ir toliau net nebandau nes nenoriu ir neapsimoka meskinu but
Vienarankis krepšininkas. - O koks tavo pasiteisinimas?
Anonimas
4941
Anonimas
4941
o tu, "kasiste", bent 60kg stanga paemi i rankas? atsirado cia motyvatorius, beje, cia demotyvacija turetu but ikelta, o ne motyvacija, nes cia tinklapis demotyvacija.lt
Geras_Iksas
4941
#1 o tu jezui teisiniesi? :D :D
Anonimas
4941
Not bad :)
Anonimas
4941
Tyngiu
Anonimas
4941
mano pasiteisinimas nemegstu kasio
Anonimas
4941
Kaip salta snd lauke, nesportuosiu
Anonimas
4941
Mano pasiteisinimas kad as turiu tik 2 rankas
dewaperang
4941
puse metu del kepenu ligos nesportavau, nes tiesiog nedave sveikatos pazymos, o dabar jau galiu ir vel sportuoju.
Anonimas
4941
o tu jezus kad as tau tureciau kazka teisintis?
|

