Tau irgi niekada nesuprast - to jausmo, kai Afrikoje nuo bado miršta žmonės, kol tu kaifuoji.

2014.05.10 geraz
  • 14
5
bieber,afrika,badas,zmones







Nuotraukos nėra
Anonimas 4424    
Daugiau nei puse pasaulio :D
Nuotraukos nėra
tiesatiesa 4431    
toks tas pasaulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
Vargšelis :D reikėjo taikyti į labiau subrendusią demografiją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
ne, tik jis sadistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
Ar tai reiškia, kad mes visi esam sadistai, nes orgazmo metu negalvojam apie ŠIUO METU mirštančius žmones?
Grįžti į viršų