Buna ir taip ;D

2011.03.29 23:29 gezzas
  • 58
13
Buna ir taip ;D







Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Ir ka cia demotyvuoja? neklasut muzikos su ausinem?ar neit i kavines? nesamone paskutine. ir sitas is pms.lt
gezzas 5568    
pats tu lievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Leva demo -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
kad po penkis kartus ta pacia deda ten ilgesnis turejo but
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Pyze xD čia tai gerulis ;D
Nuotraukos nėra
metilis 5568    
Ziaurinis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
pms.lt
gezzas 5569    
Kieta ane ? :D
Nuotraukos nėra
Tairute 5569    
pizdaaaaa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
:D nice
gezzas 5569    
:))))
anonimas 5569    
good one xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
ziauriai :D
Grįžti į viršų