#5 sitas geras :D
Gyvenimas kaip pianinas - juoda balta, juoda balta, o tada dangtis
Anonimas
5665
Anonimas
5731
#5 xD
Anonimas
5732
xD 5 uzmusei.
saimy17
5733
#5 blem gerai čia :D
Cinderella
5733
#5 (y)
Anonimas
5734
#4 ne, geriau juoda balta, juoda balta...
Anonimas
5734
#5 geras ;D
Anonimas
5734
Gyveniams kaip zebras: juoda,balta,judoa,balta... o gale vistiek šikna :D
Anonimas
5735
gal geriau būtų juoda balta,balta juoda?
Prodiger
5735
jau įdėjęs aš tokį ;))
Anonimas
5735
grazus pianinas nuotraukoj :D taip ir norisi klavisus pamaigyt :D
mangiZ
5735
buwo jau....
|

