Gyvenimas kaip pianinas - juoda balta, juoda balta, o tada dangtis

2010.10.13 gfpd
  • 146
12
Gyvenimas kaip pianinas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#5 sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#5 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
xD 5 uzmusei.
Nuotraukos nėra
saimy17 5729    
#5 blem gerai čia :D
Cinderella 5729    
#5 (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#4 ne, geriau juoda balta, juoda balta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#5 geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Gyveniams kaip zebras: juoda,balta,judoa,balta... o gale vistiek šikna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
gal geriau būtų juoda balta,balta juoda?
Prodiger 5730    
jau įdėjęs aš tokį ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
grazus pianinas nuotraukoj :D taip ir norisi klavisus pamaigyt :D
Nuotraukos nėra
mangiZ 5730    
buwo jau....
Grįžti į viršų