#5 nuzudei ;D
Tik palikę praeitį- - mes galime eiti toliau
Anonimas
5745
Anonimas
5748
Cia ne paveiksliukas demotyvacija, o 5 komentas xD
Anonimas
5748
žiauriai demotyvavo :D
Anonimas
5748
ne nu visai...CIA DEMOTYVACIjA???
Anonimas
5748
#5 :D
Anonimas
5748
#5 sitas geras :D
Anonimas
5749
tik pasike mes galima uzpakali nusivalyti
Anonimas
5749
Vėjai, ne demo. Kaip išvis patvirtina tokias 'demotyvacijas'? Ir kas per emo karta...
Anonimas
5749
pyyyyzė žiauriai uždemotyvavo!
|

