Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia
Anonimas
5791
Anonimas
5849
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Anonimas
5972
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Anonimas
6001
Labai neskoningi komentarai su krize...
Anonimas
6015
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
darka
6075
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Anonimas
6076
vargselis ;D
|

