KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia

2009.11.05 giedriuxxx
  • 252
9
KRIZĖ







Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5972    
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
Labai neskoningi komentarai su krize...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6015    
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
giedriuxxx 6075    
px kita karta parasysiu lietuviskom :D
darka 6075    
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6076    
vargselis ;D
giedriuxxx 6077    
Va sitas geras :)
Grįžti į viršų