Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia
Anonimas
5789
Anonimas
5847
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Anonimas
5970
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Anonimas
5999
Labai neskoningi komentarai su krize...
Anonimas
6013
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
darka
6073
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Anonimas
6074
vargselis ;D
|

