KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia

2009.11.05 giedriuxxx
  • 252
9
KRIZĖ







Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6000    
Labai neskoningi komentarai su krize...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6014    
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
giedriuxxx 6074    
px kita karta parasysiu lietuviskom :D
darka 6074    
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6075    
vargselis ;D
giedriuxxx 6076    
Va sitas geras :)
Grįžti į viršų