Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia
Anonimas
5790
Anonimas
5848
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Anonimas
5971
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Anonimas
6000
Labai neskoningi komentarai su krize...
Anonimas
6014
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
darka
6074
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Anonimas
6075
vargselis ;D
|

