Galim pasidžiaugti tuo,kad - jau nebe daug liko...

2013.05.27 13:43 gotemeow
  • 0
2
Galim pasidžiaugti tuo,kad







Nuotraukos nėra
Anonimas 4773    
Vafliai kada jus suprasit, kad cia ne dziaugtis o verkt reikia. Neisit i mokykla, sedesit prie kompu, galvojat is to daug naudos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4776    
Gedminu pagrindine mokykla :D
Grįžti į viršų