Spastai kebabų mėsai - Štai kaip jie atrodo

2010.03.15 grom
  • 105
22
Spastai kebabų mėsai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Atkreipkit demesi i ,,rytine" pintines dugno puse. Nepanasu i fotozhopa? (arba siaures rytu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#18 visai skaniai sakai? :D taip nuoširdžiai nusijuokiau, ačiū tau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
siaubas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
Mūsų kačiukai ;D
ha , o aš kebabų nevalgau ;D
Wawe 5857    
#12 Eiktu dubasintojau :D Musejas, tave ten suluptu su tuo paciu kebabu ir tiletum apsiverkes su pirstu burnoj. O kaciukai visai skaniai atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
dievuuuliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Oj jatus. :sss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
gaila, jum gaila kačiukų, kad sumesti :( O jei jau kiaulė ar višta tai jau valgyt galima, ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
as valgia katinuka, ir ka? skanu visai, kas cia tokio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
svarbu kad butu skanu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Duxai krw niekas is tu kaciuku kebabu nedaro... Ten tik tose atsilikusiose salyse ir azijoje... Bet ir tai pamatyciau nors viena kuris valgo tai pridubasinciau dievazi,,,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
-parduodu kaciukus.
-po kiek kilogramas?
LookAtMe 5926    
Cia panasiai kaip: "Parduodu kaciukus. Kibirais. Skambinti nr 86*******" xD
J0keris 5939    
simas tu bl paziurek kokie gyvuneliai o ne valgys as nekenciu zmoniu kurie zudo tokiu mazus grazius gyvunelilus :(
indigokid 5943    
vava, pritariu nobody. jug jie ten gali susižaloti, damn ;x
nobody 5943    
Cruelty. :/ Kaip galima taip sumėtyt gyvūnus į krepšį? Kačiukai mieli, bet matant tokį vaizdą - ima pyktis. DOH.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
mmm.... kazkas skaniai pasivalgys :D
amusement 5945    
xD
giedriuxxx 5945    
geras :D
LookAtMe 5945    
AMAGAD CUTICLE!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
O Dieve vos neapsisisiojau kokie mielučiai!!!! :D
Grįžti į viršų