Kai man pasako ne- - antrą kart į tą pačią upe nebrendu.

2010.09.18 22:01 gyvenimas
  • 4
7
Kai man pasako ne-







gretagreat28 5757    
ar i ta pacia ar i kita.. kox skirtumas, svarbu nusimaudyt, paplaukiot..
Nuotraukos nėra
Kybys 5757    
i ta pacia upe du kartus neibrisi
gyvenimas 5757    
gal kiti juokų nesupranta..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
na ir juokai xD
gretagreat28 5757    
#2 juokauju gi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
taigi ne ta norejo tuom pasakyt.
gretagreat28 5757    
kdl? nesvarus vanduo? ;D
Grįžti į viršų