to asd, ,,taisyklingai" rašoma su y :D
Pasiruošes matyti tai - paskutinį kartą?
Anonimas
5639
Anonimas
5641
Jei jau rašot lietuviškai , tai pasistenkit rašyt taisiklingai... Pasiruošęs su ę...
willas
5646
nesvarbu koks greitis svarbu tarpine tarp sedynes ir vairo
Anonimas
5648
aisku ne,tu bl durna?
Anonimas
5648
rimtai? :(
Anonimas
5648
wakar lekiau betonke 240 uos ne y griowy :(
Anonimas
5649
#34 tempia tai tempia bet i siena su tuo savo kibiru atsitenktum vargei ar rastu tave ten
Anonimas
5649
Kas cia per duxs autors, netgi mana guolfs temp 261 kilametra per hekataru atmatau tu ko sukurei toki?
Anonimas
5649
Eik tu sau 260.. su nuomuotu Ferrari bahne variau +310 ir nieko sveikas gyvas, nes nera litovcu driver'iu :)))
Anonimas
5649
#3 Siaip as rasiau specialiai kaip runkelys, kad kas nors quote'intu :))))))))) beje geri comments :D
Anonimas
5649
#3 Totalus dūchas. :D
Anonimas
5649
#3 Ne nu tu durnas.
Anonimas
5649
as maciau ir miriau
Anonimas
5649
#24 Me too :D
Anonimas
5649
;D pritariu ne kiek demotyvacija,bet kaikuriu zmonkiu komentarai uzmusa;D
Anonimas
5649
Žiuriu demotyvacijas vien del to,kad paskaityt jusu komentarus, jus mldc lietuviai :D
mixxe
5649
na,manau jei tokiomis kelio salygomis važiuoti tokiu greičiu,tai tikrai paskutinį kartą. ;D
Anonimas
5649
maciau ir ne viena karta :D
Anonimas
5650
taip gaunas, kad ne tik paskutinį, bet ir pirmą. ;)
Anonimas
5650
cia ne fotkej esme, gali ir ant 40kmh issitekst nuo kokio skardzio nulekes, svarbu nedurniuot jeigu vairuot nemoki
Anonimas
5650
#19 +4.98775486 uz posta :) As maciau 267 su Audi S6 V10 be ribotuvu, toliau nebuvo spaudziama, nes buvo baisu kaikuriem, todel vairuotojas iskarto atleido.
Anonimas
5650
kada nors bus paskutinis greitis jei kvailas tai kalk i medi tik neužmušk nekaltų žmonių.
Anonimas
5650
buvau vokieciuose autobane, su m5 imynem 250, nu ir gyvi sveiki, ten iprasta lakstyt. o tai pajust, tai verta
Anonimas
5650
Nee buvo ir ne tiek pas mane ant britvukės o matau ne paskutinį ;D
awd
5650
tipo matyti paskutini karta kad benzo lempute jau dega
Sugoi
5650
Nelabai suprantu sita demotyvacija.. paskutini karta matyti ka? 260km/h? so?
Anonimas
5650
#14 idomu ka pagalvotum ta akimirka lekdamas tokiu greiciu ir matydamas, kad mirsi??? nori pasakyt butum laimingas ir patenkintas? Cia yra kvailas paaugliskas poziuris ir tiek
Anonimas
5650
nezn... kai gyveni nerizikuodamas koks ydomumas, tai bent pries mirti pasielg taip kad negaila but numirt
Anonimas
5650
Va cia nusisnekejai totaliai... :D Svarbiau kokybe, o ne kiekybe. Jau geriau gyvensiu 50 metu ir busiu laimingas, negu 100 metu nuobodybeje ir sukrioses sedet vezimelyje..
Anonimas
5650
Apie masinas daug neismanau bet juose stabdziai yra? Ir dar yra zmogaus reakcija? Gal ir klystu,nezinau.
Hug
5650
O taip.
Anonimas
5650
#5 Mažink šriftą.
Deividasxx321
5650
Pasiruoses :)
winston
5650
taip, tikrai pasiruoses :)
Anonimas
5650
dazniausiai mirsta tie kurie prigere ir greitai vaziuoja , o ne tie kurie tik greitai vaziuoja.
Anonimas
5650
MAŽINK GREITĮ.
Anonimas
5650
Svarbu kad pamatysi, o tai sukels tau laimės :)
Anonimas
5650
Vokieciai vazineja kiekvienda diena banuose mirsta maziuaisiai zmoniu nors greitis +130, naktimis skraido ir +320 ypac su Tiunintais Audi,BMW pvz RS6 MTM
Anonimas
5650
geras
Vai2kas
5650
patiko.:)
|

