Turbūt myžalas, tik su garsiu vardu, išgarsintu animaciniame seriale.
Turbūt net klaust nereikia, - ar gertum tokį alų...
Anonimas
5123
Anonimas
5153
#7 ir?
Anonimas
5192
kaip tik vakar tokio prisipirkau. : DD
Anonimas
5192
taip, neklausk. tokio sh negerciau :)
Ignassin
5193
#6 Tame ir reikalas ;)
Anonimas
5193
saris geresnis, manau. o seip negerciau nei vieno, nes sportuoju, ne taip, kaip jus - nutuke ir bandote is to padaryti "prikola" sakydami kad turite "one pack'a", bet tai sakote tik tam, kad is jusu storo pilvo nieks nesijuoktu, paprasciau pasakius juokiates is saves tam kad kiti is jusu nesijuoktu.
Anonimas
5193
Alaus negeriu,bet vardan simpsonu paragauciau :D
Anonimas
5193
negreciau
Anonimas
5193
Esu geres ta duff'a ir tikrai galiu pasakyti, jog jis nera labai skanus.. Man asmeniskai skonis kaip giros :\
Anonimas
5193
zinoma, atsiras bent vienas tas kuris papriestaraus, ir tuo pasijaus krutesnis, ane #1 ?
Anonimas
5193
Sito myzalo is milteliu tikrai negerciau..
|

