Štai jau prabėgo pusė vasaros, - tačiau jausmas- tarsi trys dienos...

2011.07.10 11:36 ievuliukas67
  • 18
1
Štai jau prabėgo pusė vasaros,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Nes orai buvo lėvoki. :s
Grįžti į viršų